Miętowy Stolik

Miętowy Stolik
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą renowacja mebla. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą renowacja mebla. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 30 sierpnia 2015

Doniczka czyli krzesło Vintage

Witam
dziś byłam na poszukiwaniu starych dech, no i ogólnie lipa :(
ale przywiozłam kilka taboretów i całe mnóstwo starych okien, będzie się działo :))
Dziś stare krzesło w wersji doniczkowej, nie jest to mój pomysł, wyszperany z Pinteres
dawno tam nie zaglądałam ale może mam tyle pomysłów ze może to i dobrze :))
 Tak wyglądało po umyciu go z kurzu i pajęczyn


 pomyślałam że nie będę robić przetarć ale pomaluję go ot tak rozcieńczoną farbą



napis wydrapałam nożykiem, wiem transfer byłby super, ale mi jak wiecie nie wychodzi :(






no i dopiero podczas robienia zdjęć zauważyłam ze folia jest krzywo :) ale to nic jesienią ją wymienię, worek na śmieci pewnie nie przetrwał by zimy :) a myślę że takie krzesło daje wiele możliwości na jesienne ale i zimowe dekoracje :)


a to krzesło z Pinterest w którym się zakochałam :)
zrobiłam coś jakby ławkę na kwiatki ale coś mi tutaj brakuje ?
nogi od taboretu , blat 3 deski szkoda ze nie stare :) ale mimo to mam wrażenie że coś jest nie tak, może to te nogi ??? jak myślicie ?

 pamiętacie mój dywanik robiony na szydełku ? no to już nie ma dywanika, sprułam go i zrobiłam pompony które naszyłam na poduszkę




 jeśli ktoś ma ochotę na aniołka, prosty sposób a efekt fajny :)


rozbawiła mnie to prawie do łez, trafiłam na ten tekst na Fejsie :)

niedziela, 17 sierpnia 2014

krzesełko dla dziewczynki

CO SKRACA MI CZAS ? DZIAŁANIE ! CO WYDŁUŻA GO NIEMIŁOSIERNIE ? BEZCZYNOŚĆ ?
dlatego zgodnie ze słowami Johanna Wolfganga von Goethe chciałabym podzielić się z Wami moim działaniem. 
Na początek odświeżyłam małe krzesełko znalezione gdzieś na strychu , okazało się idealne dla córki.

a tak wygląda po liftingu