Miętowy Stolik

Miętowy Stolik

poniedziałek, 20 października 2014

Sprzedaż Charytatywna

Witam
Dziś nietypowo bo o aukcjach charytatywnych, wiem, wiem nie każdy to lubi i akceptuje, trochę szkoda ale to wybór.
Od Października Allegro otwiera nowa stronę www.CharytatywniAllegro.pl.
Teraz jest tam niewiele aukcji, ale już teraz można kupić coś fajnego za przysłowiową złotówkę, można też ( bez opłat ) wystawić coś co jest nam nie potrzebne na cel organizacji Pożytku publicznego są tam aukcje "Doliny Słońca" Pani Anny Dymnej, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wiele innych mniej znanych. Czy macie coś co tylko przekładacie z kąta w kąt ? bo szkoda wyrzucić ? albo coś co Wam nie wyszło ( myslę o rękodziele ) może warto zasilić konto kogoś kto tego potrzebuje, duża grupa to są dzieci dla jednego z nich wystawiam swoje aukcje   TU   to Kubuś Skrzecz autystyczny cudowny chłopiec, nie poznałam go osobiście ale kiedyś kupiłam coś na aukcji które wystawia jego mama, i takie osoby bardzo cenię. Mimo nawału zajęć, rehabilitacji itd. ta pełna energii osoba nie wystawi pustych cegiełek ale ciągle coś organizuje, załatwia ... wiem że przy chorobie najbliższej osoby nie zawsze jest to możliwe.
A to niektóre wystawione przeze mnie rzeczy

A jak to działa ? pieniądze za wygraną aukcję trafiają na konto organizacji a za koszty wysyłki na konto sprzedającego, więc żadnych kosztów z tym związanych nie ma.
Niedługo pewnie też ruszą aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w których co roku biorę udział, więc i tym razem też tak będzie. Zapraszam do odwiedzenia moich aukcji :)) może coś Wam się spodoba ?
Pozdrawiam

1 komentarz: